Hosting Ukraine

Бізнес-профіль - додаткова можливість краще представити ваші товари.

Ви хотіли б створити свій власний інтернет магазин чи мати власну інтернет сторінку, щоб представити свої товари? На сайті REGO.in.ua, це зробити просто та швидко, а наразі й безкоштовно. Ви отримаєте унікальне URL-посилання, яке зможете залишани на інших інтернет ресурсах та месенджерах.

Допомога
6. Jan 2022
перегляди: 97
Бізнес-профіль - додаткова можливість краще представити ваші товари.

Сучасні інтернет магазини мають головним чином три цілі: представити свою компанію; надати інформацію про кожен товар чи послугу; налагодити швидкий зв'язок з клієнтом. Регіональна дошка оголошень + бізнес-профіль забезпечує цих три пункти. Створивши бізнес-сторінку на REGO.in.ua Ви зможете краще представити себе, компанію, товари. На вашій сторінці відображаються інформація про Вас та лише оголошення, які розмістили Ви.  

Для чого бізнес-профіль?

Бізнес-профіль надає можливість користувачеві створити свою інтернет сторінку чи торговий майданчик під власним брендом. Бізнес-сторінка буде корисна для всіх, хто займається продажем товарів та надає різні послуги. Якщо у Вас не має власного інтернет магазину то цей торговий майданчик може стати для вас гарним початком, Якщо ви вже маєте свій магазин, Бізнес-профіль стане для Вас добрим додатковим трафіком на Ваш головний сайт та залучення нових покупців.

Бізнес профіль

Створення бізнес-профілю надає можливість краще рекламувати власну компанію чи бізнес та краще рекламувати оголошення (товарів).

В бізнес-профілі є можливість:

 • завантажити власний логотип;
 • завантажити обкладинку (банер), для кращого представлення власної марки;
 • встановити основний колір, який застосовується до деяких елементів сторінки;
 • продавець в бізнес профілі може вибрати категорії, які є первинними для його бізнесу;
 • на бізнес-сторінці, показуються оголошення (товари) тільки цього продавця;
 • можна встановити час роботи компанії, магазину і т.п.
 • встановити посилання на соціальні мережі для покращення соціального маркетингу (підтримуються  Facebook, Twitter, YouTube, Linkedin, Vimeo, Instagram, Pinterest, та власне посилання);
 • встановити особливості (наприклад додаткові сервіси, кава, доставка, можливості оплати і т.п.);
 • не залишаючи сторінку відвідувач може фільтрувати за категоріями та містом всі оголошення;
 • створюється ідентифікатор - на основі імені користувача, унікальний індекс створюється та використовується в URL-адресі. Це посилює SEO та конверсії від Google до бізнес-профілю.

 

Як створити бізнес-профіль?

Необхідно зауважити, що активація бізнес-профілю відбувається в ручному режимі після перевірки адміністратором. Про це повідомляється в профілі користувача у відповідному розділі:

Для створення бізнес-профілю необхідно:

 1. Завантажити логотип (рекомендований розмір 100х100пкс.);

 2. Завантажити фонове зображення (рекомендований розмір  1600x600 пкс.);

 3. За бажанням можна встановити основний колір вашої бізнес-сторінки (не обов'язково, можна залишити як є). Колір встановлюється у форматі hex - шістнадцятковий формат кольору, який записується #ffffff - означає білий колір.


  Інформації про код кольору, на просторах інтернет дуже багато, можна взяти, наприклад тут

  шістнадцятковий формат кольорів

 4. Вибрати пріоритетні категорії для вашої компанії (вашого бізнесу);

 5. Встановити години роботи (якщо залишите пустим нічого не буде відображатись); 6. Вставити посилання соціальні мережі (не обов'язково);
 7. Вибрати відповідні особливості та способи оплати (не обо'язково);

 8. Натиснути кнопку "Відправити";

  Кнопка Відправити

Після перевірки адміністратором при дотриманні Правила, що до бізнес-профілю, ваша бізнес сторінка буде відображатись на першій сторінці дошки оголошень REGO.in.ua в розділі "Наші партнери". 

Коментарі

Немає коментарів

Додати коментар

Щоб додати коментар необхідно увійти. Вхід
Категорії
Допомога
Розділ блогу "Допомога" створено, щоб допомогти корисувачам сайту Регіональна дошка оголошень REGO.in.ua швидше адаптуватись та по максимуму використовувати можливості торгового майданчика.
Мода та стиль
Краса та здоров'я
Робота
Бізнес
REGO.in.ua одна з додаткових, безкоштовних платформ для ведення бізнесу, як приватним особам так і компаніям. В цьому розділі блогу розміщені статті, які допоможуть розвивати свій бізнес, безпечно купувати та продавати товари в інтернеті.
Новини
Нові коментарі