Добрий день
Це не афера.
Я в лікарні. Думаю як вибиратись. Можу любому Киянину все доказати.
Потрібно компенсувати певні витрати. Кредитний ліміт банк розгляне через місяць. Але є кредит на покупку. Пропоную. На фото магазини партнери. В Цитрусі найбільше періодів на мене. Тобто менше і довше виплачувати. Але то мої проблеми. Ви. Вибираєте товар/товари. Напр. на 22000 грн. Хоч самі, хоч з подругою. Там де 24 періоди виплат. Там можуть бути вам знижки від магазина. Я. За вашу лояльність роблю вам іще знижку. Я сплачую товар. Віддаю вам чеки, до вас переходить право власності. Ви мені кошти. І все. Інакше кредит взяти не можу) А кошти потрібні. Думайте. Я людина серьозна. Себе ідентифікую митьєво вам. При зустрічі в магазині вам все стане ясно.Прохання!Аферюгам мене не турбувати. Напишіть там, мені в телеграм канал та інша ссаніна) Не витрачайте час. Порядним людям--Спочатку переписка. Потім телефонні домовленності. Потім ідентифікація сторін при виконанні угоди.
Все просто.
Так що вимушено пропоную вигідну для обох сторін угоду.
Всим гарного дня.


