Hosting Ukraine

Реєстрація на сайті rego.in.ua

Реєструватись на сайті Регіональна дошка оголошень rego.in.ua доволі просто та швидко. Реєстрацію можна зробити трьома способами. Якщо коротко, перший спосіб це заповнити поля у формі на реєстраційній сторінці. Другий спосіб, використати обліковий запис Google. Третій спосіб, подати оголошення і обліковий запис створюється автоматично, дані для входу приходять вам на вказану ел.пошту. Розглянемо детальніше кожен варіант.

Допомога
4. Jan 2022
перегляди: 106
Реєстрація на сайті rego.in.ua

Три варіанти реєстрації на сайті.

 1. Заповнити реєстраційну форму. Перший і традиційний спосіб це заповнити форму на реєстраційній сторінці. Щоб перейти на сторінку реєстрації необхідно натиснути на посилання у верхньому меню сайту "РЕЄСТРАЦІЯ":

    

  Відкриється сторінка з формою  Заповнивши відповідні поля (відмічено жовтим маркером) натискаємо кнопку "Створити обліковий запис". Обов'язкові поля для заповнення - "Ім'я" та "ел.пошта", для зв'язку з вами потенційних клієнтів. Лист про створення облікового запису буде відправлоно на вказану вами ел.адресу.

 2. Реєстрація через обліковий запис Google. Інший спосіб реєстрації на сайті rego.in.ua - використати ваш обліковий запис Google. В реєстраційній формі неможливо не помітити велику червону кнопку "Продовжити з Google".  Натиснувши на цю кнопку ви будете направлені на сторінку вибору вашого акаунта в Google. Після прийняття вибору буде перенаправлення в обліковий запис сайту rego.in.ua. На ел.пошту gmail прийде лист з логіном та паролем для подальшого входу на сайт. Але ви зможете входити у свій обліковий запис дошки оголошень таким самим способом.

 3. Подати оголошення. Додаючи оголошення ви автоматично створюєте обліковий запис на сайті. На вказану вами ел.пошту приходять логін та пароль для подальшого входу, щоб редагувати оголошення та використовувати можливості сервіса. Тому вказуєйте реальну ел.пошту, якщо бажаєте робити зміни та мати можливість спілкуватись з іншими користувачами сайту (продавцями чи покупцями).

Коментарі

Немає коментарів

Додати коментар

Щоб додати коментар необхідно увійти. Вхід
Категорії
Допомога
Розділ блогу "Допомога" створено, щоб допомогти корисувачам сайту Регіональна дошка оголошень REGO.in.ua швидше адаптуватись та по максимуму використовувати можливості торгового майданчика.
Мода та стиль
Краса та здоров'я
Робота
Бізнес
REGO.in.ua одна з додаткових, безкоштовних платформ для ведення бізнесу, як приватним особам так і компаніям. В цьому розділі блогу розміщені статті, які допоможуть розвивати свій бізнес, безпечно купувати та продавати товари в інтернеті.
Новини
Нові коментарі